Żegnajcie góry, lasy… – Witaj Szkoło!

Takim hasłem został rozpoczęty nowy rok szkolny 2012/2013 w Zespole Szkół w Trzebieży. Na uroczystym apelu o godz. 9.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej odbyło się symboliczne przekazanie kluczy do szkoły na ręce nowej Pani Dyrektor Barbary Grzelak przez Panią Halinę Żółtowską, która przeszła na emeryturę. Na apelu podziękowano za wieloletnią pracę na stanowisku wicedyrektora Pani Liliannie Cimochowskiej. PIERWSZAKI zostały powitane przez klasę V i samorząd szkolny. Swoją obecnością zaszczycił nasz apel Burmistrz Miasta Police Pan Władysław Diakun, który złożył gratulacje i życzenia sukcesów Pani Barbarze Grzelak w kierowaniu szkołą w Trzebieży.

Uczniowie Gimnazjum rozpoczęli nowy rok szkolny o godz.10.15 na wesoło inscenizacją kabaretową. Pani Dyrektor Barbara Grzelak skierowała do uczniów Zespołu Szkół wiele ciepłych słów i przedstawiła nowych nauczycieli w gronie pedagogicznym.

Zapraszamy do galerii.