Wizytya w bibliotece dzieci z Przedszkola w Trzebieży.

Dnia 19 września naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z najmłodszej grupy Przedszkola w Trzebieży. W towarzystwie swojego pluszowego węża, który dodawał im odwagi, nieśmiało wkroczyły do „krainy książki”. Czekała na nich przygotowana przez panie bibliotekarki wystawa najładniejszych egzemplarzy z działu dziecięcego .Przedszkolaki odgadywały zagadki o książce i obejrzały ofertę z kiermaszu taniej książki. Zapoznały się z funkcją biblioteki jej zbiorami i pomieszczeniami. Wspólnie z panią nauczycielką opowiedziały o zasadach postępowania z książką. Mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje częstymi wizytami dzieci i rodziców w naszej bibliotece. Zachęcamy do wypożyczania książeczek i wspólnego czytania.
Zobacz fotki: Galeria Trzebież/Wrzesień 2013