Wizyta w przedszkolu

Szkoła Podstawowa w Trzebieży co roku współpracuje z Przedszkolem Publicznym w Trzebieży. Dzieci z klas młodszych wspólnie z przedszkolakami uczestniczą w zajęciach, konkursach, zabawach sportowych. Przygotowują się do konkursu recytatorskiego. Dnia 17.12.2013 r. uczniowie z klasy pierwszej zostali zaproszeni na „Jasełka” w wykonaniu zerówki. Dzieci z radością uczestniczyły w przedstawieniu. Uważnie śledziły losy postaci biblijnych. Wszystkim podobały się ciekawie przygotowane stroje oraz odświętnie ustrojona sala. Przedszkolaki kolędami i pastorałkami wprowadziły słuchaczy w świąteczny nastrój. Na koniec uczniowie z klasy pierwszej brawami i okrzykami nagrodzili młodych aktorów oraz zaprosili na występy do szkoły. Niedługo spotkamy się ponownie.
Zobacz fotki:Galeria Trzebież/Grudzień 2013