Wigilia dla żołnierzy

15 grudnia 2012 w Policach odbyła się Wigilia dla żołnierzy pełniących służbę w polskich kontyngentach wojskowych poza granicami kraju oraz ich rodzin. Gospodarzem uroczystości był minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak. W uroczystości wzięły udział rodziny żołnierzy, którzy aktualnie służą w misjach w Afganistanie, Kosowie oraz Bośni i Hercegowinie, a także żołnierze wcześniej pełniący służbę poza granicami kraju i ich najbliżsi. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele parlamentu, duchowieństwa oraz władz państwowych i samorządowych miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Obecni byli także dowódcy Rodzajów Sił Zbrojnych. 28 Szczep Ognia, do którego należą również uczniowie Szkoły Podstawowej w Niekłończycy, reprezentował Związek Harcerstwa Polskiego, który od wielu lat, przekazuje żołnierzom pełniącym służbę w kraju i za granicą świąteczne upominki. W spotkaniu uczestniczyli Marcel Krysztofik, Michał Krysztofik, Gracjan Pawłowicz i Miłosz Manduk a opiekunem była p. Joanna Krysztofik. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy brać udział w tej uroczystości.