„Wielka przygoda dla młodego żeglarza”

W sobotę 12.10.2013 r. w COŻ Trzebież odbyły się zajęcia dla wszystkich, którzy chcieli przyjrzeć się działalności naszego przyszkolnego klubu UKS „FALA”. W programie imprezy pt. „Wielka przygoda dla młodego żeglarza” były następujące zajęcia:

  • zajęcia na żaglowcu s/y Kpt. Głowacki, które obejmowały zwiedzanie jednostki, wybieranie brasów, zakładanie i dopasowywanie kamizelek asekuracyjnych oraz wchodzenie na pierwszą reję grotmasztu;
  • krótkie rejsy klubową motorówką, którą niektórzy sami sterowali;
  • pieczenie kiełbaski i zabawy przy ognisku;
  • zapoznanie się z bazą sprzętową UKS „FALA” i COŻ Trzebież.

W imprezie wzięło udział 20 dzieci z naszej szkoły i z okolic. Kto nie był niech żałuje. Podobne zajęcia planowane też będą na wiosnę, więc serdecznie zapraszamy. W zajęciach, choć krótko, wzięła udział również duża grupa uczniów ze szkoły filialnej SP nr 8, którym za przybycie serdecznie dziękujemy. Z żeglarskim pozdrowieniem! Pan Przemek. UKS „FALA” Trzebież.