Szkolna Liga Przełajowa

W dniu 5 października na polanie za SP 8 w Policach odbyła się II seria Polickiej Szkolnej Ligi Przełajowej nowego sezonu 2013/2014. Przy słonecznej pogodzie udział w niej wzięło 431 zawodników, w tym 23 – osobowa reprezentacja naszego gimnazjum. Podobnie jak w I serii zajęliśmy drugie miejsce, zdobywając 900 punktów. Po dwóch z pięcie serii Ligi zajmujemy drugie miejsce z dorobkiem 1741 punktów. Prowadzi G 1 – 2240 punktów, trzecie miejsce zajmuje G 2 – 1406 punktów. Najlepsze wyniki osiągnęli w kategorii klas 1-2: Mikołaj Stolarski – trzecie miejsce, Bartek Antoszewski – czwarte miejsce, Sławek Miśkiw – piąte miejsce, Damian Kiczyński ósme – miejsce. W kategorii klas trzecich: Patrycja Śnieżek była trzecia, Magda Wajer – czwarta, Kamila Pikuta – szósta, Julita Rożewska – dziewiąta, Monika Molenda – dziesiąta. W tej samej kategorii równie dobrze pobiegli chłopcy: Daniel Kiczyński był trzeci, Artur Walczak – czwarty, Przemek Miśkiw – piąty, Szymon Wierzbicki – szósty, Jarek Kapuściński – siódmy, a Szymon Grybienko – dziewiąty. Naszą szkołę reprezentowali również: Paulina Marchlewska, Fabian Ryncarz, Łukasz Mróz, Mateusz Kapuściński, wszyscy z klasy pierwszej; Iza Konarzewska, Karolina Lewandowska, Karolina Stefaniszyn, Pamela Benedyczak z klasy drugiej. Opiekunem był pan Jacek Andryka. Gratulujemy.