Szkolna Liga Biegów Przełajowych

W sobotę 16 listopada na polanie za SP 8 w Policach odbyła się trzecia w tym roku szkolnym edycja Szkolnej Ligi Przełajowej. Przy nie najlepszej pogodzie udział w niej wzięło 450 zawodników w tym 11 osobowa reprezentacja naszego gimnazjum. Było nas niewielu, ale spisaliśmy się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce na osiem szkół. Po trzech z pięciu edycji Ligi jesteśmy na drugim miejscu.
Oto wyniki i skład naszej reprezentacji :
Kategoria klas 1-2 ( startowało 47 osób )
1) Patrycja Zielaskowska – 28 miejsce
2) Oliwia frankowska – 29 miejsce
3) Łukasz Mróz – 21 miejsce
4) Iza Konarzewska – 15 miejsce
5) Sławek Miśkiw – 7 miejsce

Kategoria klas 3 i szkoła średnia

1) Magda Wajer – 3 miejsce
2) Patrycja Śnieżek – 5 miejsce
3) Artur Walczak – 2 miejsce
4) Przemek Miśkiw – 3 miejsce
5) Szymon Grybienko – 6 miejsce
6) Kuba Kuźmicki – 7 miejsce