Szkolna Liga Biegów Przełajowych

WIELKI SUKCES NASZEJ REPREZENTACJI !
W Policach na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 odbyła się w sobotę 17 listopada III ostatnia, w tym roku kalendarzowym edycja Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych. Startująca w niej 23-osobowa reprezentacja naszego GIMNAZJUM odniosła wielki sukces zajmując 2 miejsce. Drugie miejse zajmujemy również w klasyfikacji generalnej po 3 z 5 edycji Ligi. W sobotę najlepsze wyniki osiągnęli: Łukasz Staniszewski drugi w kategorii klas I, Przemek Bandalewicz trzeci w kategorii klas III, Ania Kubik czwarta w kategorii klas III , Artur Walczak czewarty w kategori klas II, Marika Piotrowska piąta w kategorii klas III i Adam Strzelec szósty w kategorii klas III. Poza nimi nasze GIMNAZJUM reprezentowali: Pamela Benedyczak i Jarek Kapuściński z klasy I b, Daniel Kiczyński z klasy I a. Uczniowie klasy II: Patrycja Śnieżek, Monika Molenda, Szymon Wierzbicki, Szymon Grybieńko, Jakub Kuźmicki, Paula Tomaszewska, Tomek Mroczek, Daniel Stefaniszyn. Kacper Komadowski i Aleksander Kolmas z klasy III a, Gosia Krakowiak, Dawid Bangierski, Szymon Brewiński i Michał Olczykowski z klasy III b. Serdecznie DZIĘKUJEMY rodzicom dzięki, którym mogliśmy uczestniczyć w zawodach: pani Jolancie Kuźmickiej, pani Magdzie Straburzyńskiej, pani Beacie Szewczyk, pani Karolinie Rzaniak i panu Tomaszowi Antoniewiczowi.