Szkolna Liga Biegów Przełajowych

W dniu 21 września na polanie za SP 8 w Policach odbyła się pierwsza seria Polickiej Szkolnej Ligi Przełajowej nowego sezonu 2013/2014. Przy słonecznej pogodzie udział w niej wzięło 380 zawodników, w tym 22 osobowa reprezentacja naszego gimnazjum. Spisaliśmy się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce z dorobkiem 841 punktów. Najlepsze wyniki osiągnęli: w kategorii klas 1-2 Bartosz Antoszewski był drugi, a Sławek Miśkiw czwarty, w kategorii klas trzecich Patrycja Śnieżek była czwarta, Magda Wajer piąta, Daniel Kiczyński zajął trzecie miejsce, Artur Walczak czwarte, piąty był Szymon Wierzbicki, a szósty Przemek Miśkiw. Oto skład naszej reprezentacji: klasa I – Patrycja Zielaskowska, Oliwia Frankowska, Łukasz Mróz; klasa II – Iza Konarzewska, Weronika Król, Karolina Lewandowska, Pamela Benedyczak, Bartosz Antoszewski, Damian Kiczyński, Daniel Kiczyński, Sławek Miśkiw, Jerzy Detlaff; klasa III – Patrycja Śnieżek, Kamila Pikuta, Paula Tomaszewska, Magda Wajer, Artur Walczak, Kuba Grelert, Kuba Kuźmicki, Szymon Wierzbicki, Szymon Grybieńko, Przemek Miśkiw. Opiekun Jacek Andryka.