Szkolna Liga Biegów Przełajowych

W dniu 25 maja na polanie za SP 8 w Policach odbyła się 5 – ostatnia w tym roku szkolnym, seria Polickiej Szkolnej Ligi Przełajowej. Przy pochmurnej i dżdżystej pogodzie udział w niej wzięło zaledwie 158 zawodników, w tym 15 – osobowa reprezentacja naszego gimnazjum. Spisaliśmy się świetnie zajmując drużynowo II miejsce. Indywidualnie najwyższe lokaty zajęli: w kategorii klas 1 – 2: Łukasz Staniszewski z kl. 1 b – 1 miejsce, Iza Konarzewska z kl. 1 b -7 miejsce, Patrycja Śnieżek z kl. 2 – 8 miejsce; w kategorii klas trzecich: Przemek Bandalewicz z kl. 3 a – 3 miejsce, Szymon Brewiński z kl. 3 b – 5 miejsce, Daniel Stefaniszyn – 7 miejsce, Michał Olczykowski z kl. 3 b – 8 miejsce. Ponadto w skład naszej reprezentacji weszli: Kamila Pikuta, Magda Wajer, Tomek Mroczek, Szymon Grybieńko z klasy 2, Paulina Marchlewska, Pamela Benedyczak z 1 b, Karolina Ldewandowska z 1 a, Dawid Bangierski z 3 b. Opiekun Pan Jacek Andryka.
W klasyfikacji końcowej Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych w roku szkolnym 2012/2013 zajęliśmy II miejsce.
Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.