Nasze sukcesy

Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i ocenami z zachowania w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016:

Uczniowie wyróżnieni klasa 1 a SP

  • Saternus Paulina,
  • Woś Maksymilian,
  • Wysocka Wiktoria.

Uczniowie wyróżnieni klasa 1 b SP

  • Koprowski Adrian,
  • Grzywna Maja,
  • Radtke Nina,
  • Łapko Mateusz,
  • Kuczyńska Natalia,
  • Kurek Szymon,
  • Żółtowska Julia,
  • Piotrowska Aleksandra.

Uczniowie wyróżnieni klasa 2 a SP

  • Antoniewicz Adela,
  • Dawid Przemysław,
  • Głowacki Aleks,
  • Kowalczyk Aleksandra,
  • Mędlewski Krystian,
  • Rachuba Martyna.

Uczniowie wyróżnieni klasa 2 b SP

  • Cukrowska Agnieszka,
  • Czerniawska Olga,
  • Giecewicz Natalia,
  • Jaguszewska Michalina,
  • Szymański Jakub.

Uczniowie wyróżnieni klasa 3 SP

  • Boruszewski Fabian,
  • Borucińska Anna,
  • Malinowska Adrianna,
  • Plumbom Anna,
  • Maślonkowski Jakub.

Uczniowie wyróżnieni klasa 4 SP

  • Ceran Damian – średnia ocen 5,27,
  • Saternus Wiktoria – średnia ocen 5,27,
  • Hurnowicz Jakub – średnia ocen 5,18,
  • Sałabun Kinga – średnia ocen 5,18,
  • Olczykowska Amelia – średnia ocen 5,09,
  • Napierska Paulina – średnia ocen 5,00,
  • Zajda Jakub – średnia ocen 5,00,
  • Łazowska Oliwia – średnia ocen 4,82,
  • Cesarska Adrianna – średnia ocen 4,82.

Uczniowie wyróżnieni klasa 5 SP

  • Jendrzejczak Patrycja – średnia ocen 5,27,
  • Wawrzycki Igor – średnia ocen 5,0,
  • Sładkiewicz Wiktor -średnia ocen 4,82.

Uczniowie wyróżnieni klasa 6 SP

  • Wojnowski Damian – średnia ocen 5,64,
  • Mędlewski Damian – średnia ocen 5,09,
  • Bielecki Mateusz – średnia ocen 5,0,
  • Sztobnicki Adrian – średnia ocen 4,91.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2015/2016:

OSIĄGNIĘCIA KLASY 1 a SP

  • Konkurs na bombkę świąteczną: Łukasz Arys- I miejsce

OSIĄGNIĘCIA KLASY 1 b SP

  • Konkurs na bombkę świąteczną: Nina Radke i Julia Żółtowska- II miejsce,
  • Regaty Żeglarskie „O Złotą Dynię” w Morzyczynie nad J. Miedwie: 1 miejsce w klasie Omega – Julia Żółtowska.

OSIĄGNIĘCIA KLASY 2 a SP

  • Konkurs Kolęd: Aleksandra Kowalczyk -I miejsce, Krystian Mędlewski i Kacper Korpak- III miejsce.

OSIĄGNIĘCIA KLASY 4 SP

  • Konkurs na bombkę świąteczną: Arkadiusz Bal – III miejsce,
  • Damian Ceran: najlepszy wynik w szkole w klasach 4 w konkursie matematycznym ALFIK 2015 (91 MW),
  • Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do półfinału gminnego konkursu „Bawimy się w matematykę”: 1. Jakub Zajda 2. Adrianna Cesarska 3. Amelia Olczykowska 4. Wiktoria Saternus 5. Oliwia Łazowska 6. Kinga Sałabun 7. Damian Ceran 8. Jakub Hurnowicz.

OSIĄGNIĘCIA KLASY 5 SP

  • Konkurs na bombkę świąteczną: Mikołaj Maślonkowski- I miejsce,
  • Koncert kolęd- zespół: Julia Grybienko, Patrycja Jendrzejczak, Paulina Gniazdowska, Igor Wawrzycki – I miejsce, Paulina Gniazdowska , Julia Sztobnicka – II miejsce, Justyna Gancke, Nikola Kowalczyk – III miejsce,
  • Zawody Szkolnej Ligi Regatowej w żeglarstwie w klasach Optymist i Omega: Jendrzejczak Patrycja, Igor Wawrzycki – 2 miejsce w klasie Omega,
  • Regaty Żeglarskie „O Złotą Dynię” w Morzyczynie nad J. Miedwie: Jendrzejczak Patrycja – 1 miejsce w klasie Omega,
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym – rywalizacja drużynowa w kategorii chłopców i dziewcząt: Patrycja Jendrzejczak, Roksana Bal – 1 miejsce (dz. SP),
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym – rywalizacja drużynowa w kategorii chłopców i dziewcząt: Igor Wawrzycki, Damian Wojnowski – 2 miejsce (chł. SP),
  • Konkurs „Ortografik”: Jendrzejczak Patrycja – III miejsce,
  • Patrycja Jendrzejczak – najlepszy wynik w szkole w klasach 5 w konkursie matematycznym ALFIK 2015 (279 MW).

OSIĄGNIĘCIA KLASY 6 SP

  • Konkurs na bombkę świąteczną: Karolina Ziółkowska – II miejsce, Roksana Bal – III miejsce,
  • Zawody Szkolnej Ligi Regatowej w żeglarstwie w klasach Optymist, i Omega: Damian Mędlewski – 3 miejsce w klasie Optymist, grupa UKS,
  • Regaty Żeglarskie „O Złotą Dynię” w Morzyczynie nad J. Miedwie: Julia Stańczyk – 1 miejsce w klasie Omega,
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym – rywalizacja drużynowa w kategorii chłopców i dziewcząt: Roksana Bal, Patrycja Jendrzejczak – 1 miejsce (dz. SP),
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym – rywalizacja drużynowa w kategorii chłopców i dziewcząt: Damian Wojnowski, Igor Wawrzycki – 2 miejsce (chł. SP),
  • Konkurs „Ortografik”: Mędlewski Damian – I miejsce w Gminie Police,
  • Przedmiotowy konkurs języka polskiego: Damian Wojnowski – kwalifikacja do szczebla wojewódzkiego,
  • Przedmiotowy konkurs z matematyki: Damian Wojnowski – kwalifikacja do szczebla wojewódzkiego,
  • IMS Tenis Stołowy- Roksana Bal – I miejsce na szczeblu powiatowym Damian Wojnowski – II miejsce na szczeblu powiatowym,
  • Najlepszy wynik w szkole w klasach 6 w konkursie matematycznym ALFIK 2015 – Damian Wojnowski – 10 miejsce na szczeblu wojewódzkim,
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Pływaniu: Damian Wojnowski – 1,2,2,2 miejsce w poszczególnych stylach pływackich.

Najwięcej książek w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016 przeczytali uczniowie: Rachuba M. z klasy 2 a (20), z klasy 2 b: Jaguszewska M. (22), Piołynowicz M. (22), Martyniuk M. (21), Kapuścińska A. (37) z klasy 3, Bednarek W. (24) z klasy 4 oraz Ziółkowska K. (22) z klasy 6.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy równie dobrych wyników w nauce oraz sukcesów w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych,  osiągnięć w dziedzinie artystycznej na zakończenie roku szkolnego 2015/2016.