Święto 8 Marca w ZS

Dnia  8 marca na godz. 900  chłopcy Zespołu Szkół zaprosili PANIE, KOBIETY i KOBIETKI na uroczysty apel z okazji ich święta. Apel odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. Uczniowie pod kierunkiem  Pani H. Milewskiej – Rzaniak,  C. Łapko, E. Towpyha oraz pana  W. Szymczaka rozpoczęli  uroczystość życzeniami skierowanymi do wszystkich PAŃ pracujących oraz uczących się w naszej szkole. Program artystyczny prezentowany był przez przedstawicieli męskiej płci z różnych klas. Pierwsza część programu artystycznego  poświęcona była przypomnieniu i podkreśleniu znaczenia roli kobiety we współczesnym świecie. Następnie został przeprowadzony wywiad na temat „Po co są nam potrzebne KOBIETY”. W dalszej części zostały zaprezentowane „Dziennikarskie ciekawostki z życia KOBIET”. Chłopcy popisywali się również swoimi umiejętnościami wokalnymi, śpiewając różne piosenki dedykowane zebranym Paniom. Następnie panowie z klasy III A i B Gimnazjum zaprezentowali swoje umiejętności  aktorskie w kabarecie „Adam i Ewa”, który zrobił duże wrażenie na wszystkich zgromadzonych. Pomiędzy występami  były piosenki w wykonaniu chóru  i zespołu wokalnego. Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć występy solo i piękne głosy naszych dzieci. Na zakończenie uroczystości, wszystkie PANIE od najmniejszych do największych zostały obdarowane smacznym jabłkiem z raju i kwiatkiem.
Patrz fotki: Galeria Trzebież/Marzec 2013

Opracował:  W. Szymczak