Środowiskowy Turniej Piłki Ręcznej

W sobotę 13 kwietnia został rozegrany w naszej szkole środowiskowy turniej piłki ręcznej. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny: reprezentacja klas pierwszych, klasa druga, reprezentacja klas trzecich oraz wspólna drużyna rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły. Pierwsze miejsce sensacyjnie, aczkolwiek zasłużenie zajęli pierwszoklasiści odnosząc trzy zwycięstwa. Drudzy byli trzecioklasiści, trzecie miejsce zajęła klasa druga, czwarte wspólna drużyna rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły. W najciekawszym meczu reprezentacja klas pierwszych zwyciężyła głównego faworyta drużynę trzecioklasistów 11 do 10. Najwięcej bramek w turnieju 21 zdobył Daniel Kiczyński z klasy 1 a. Zwycięski zespół reprezentowali: Bartek Antoszewski, Jarek Kapuściński, Łukasz Staniszewski i Damian Kiczyński z klasy 1 b oraz Jan Piątkiewicz, Sławek Miśkiw i Daniel Kiczyński z klasy 1 a.
Zawody zorganizował Pan Jacek Andryka.

WYNIKI:

  • kl. I – kl. II 10 : 7
  • kl. III – R, N , P 16 : 4
  • kl. I – kl. III 11 : 10
  • kl. II – R, N, P 17 : 16
  • kl. I – R, N, P 13 : 4
  • kl. II – kl. III 5 : 9

TABELA:

  1. klasa  I
  2. klasa  III
  3. klasa  II
  4. Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele