Środowiskowy Turniej Koszykówki

W pierwszy grudniowy weekend 2012 r. w hali MOW odbył się I Środowiskowy Turniej Koszykówki. W turnieju uczestniczyły reprezentacje klas gimnazjalnych składające się z rodziców, uczniów, wychowawców i zaproszonych nauczycieli. Zawody wygrała klasa 3b odnosząc trzy zwycięstwa. Oto wyniki:

  • III b – II – 12 : 0
  • II – I a – 2 : 2
  • II – I b – 10 : 9
  • III b – I a – 12 : 10
  • I b – I a – 4 : 2
  • I b – III b – 3 : 14


Tabela:

  1. Klasa III b
  2. Klasa II
  3. Klasa I b
  4. Klasa I a

Najwięcej punktów -16 – zdobył Adam Strzelec z klasy3b. Na zakończenie został rozegrany mecz pomiędzy reprezentacją uczniów a wspólną drużyną rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy RODZICOM: pani Monice Lewandowskiej, pani Magdalenie Straburzyńskiej, panu Piotrowi Diakunowi, panu Mirosławowi Strzelcowi i panu Krzysztofowi Rombalskiemu za udział w zawodach i jednocześnie GRATULUJEMY wysokich umiejętności. Turniej zorganizował pan Jacek Andryka.