Dzień zdrowego śniadania

Ta zdrowa i świetna zabawa dla najmłodszych już za nami. Ale będziemy ją powtarzać jak najczęściej. W tym roku po raz pierwszy włączyliśmy się w program „Śniadanie daje moc”. W klasie II i III uczymy się na co dzień, co powinniśmy wiedzieć o zdrowym odżywianiu. W szkole poznajemy zasady zdrowego odżywiania, przygotowujemy gazetki, konkursy. W domu wdrażamy wiedzę w praktykę. Rodzice razem z nami utrwalają je, wspólne przygotowywanie śniadania do szkoły staje się rytuałem rodzinnym, a efekty są przesmaczne. W dniu 08.11.2012 obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania, mogliśmy przygotować śniadanie w szkole, razem z rodzicami i była to dla nas ogromna radość. Podróż przez wyspy zdrowia i smakowanie, zajadanie było ucztą dla wszystkich. Dziękujemy rodzicom za produkty zakupione na nasz Dzień Zdrowego Śniadania i wspólną zabawę. „Już wiemy jak dbać o zdrowie by wiele zostało w głowie”.

  • Iza Kiezik wychowawca klasy II,

  • Ewa Malawska wychowawca klasy III,
  • Pedagog szkolny Jadwiga Herman.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.