Nasze osiągnięcia

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU 2013-2014

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014-2015

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2015-2016

ROK  SZKOLNY   2016/2017

Gminny konkurs „Bawimy się w matematykę”

Finaliści II  etapu

kl. IV  – Zuzanna Słowikowska, Oliwia Wysocka, Marcel Krysztofik, Nial Fontana.

kl. V – Karina Butryn

Kl. VI – Weronika Gaca, Daria Świst

Finaliści III  etapu

kl. IV  – Zuzanna Słowikowska, Marcel Krysztofik, Nial Fontana.

kl. V –

Kl. VI – Weronika Gaca

Gminny konkurs ” ORTOGRAFIK”

Finaliści  I  etapu

Z klasy IV: Kacper Bartnicki, Martyna Daduń, Nial Fontana, Szymon Kolbus,

Marcel Krysztofik, Igor Mróz, Zuzanna Orlicka, Zuzanna Słowikowska,

Dawid Spólnik, Kinga Wodecka, Oliwia Wysocka

Z klasy V: Karina Butryn, Patrycja Marchlewska, Alicja Oleksa, Nikola Smolińska,

Aleksandra Zdancewicz, Oliwia Zdancewicz

Z klasy VI: Weronika Gaca, Wiktoria Kogut, Patryk Kułakowski,

Bartosz Murawski,  Daria Świst

Finaliści II  etapu

Z klasy IV: Zuzanna Słowikowska, Szymon Kolbus, Nial Fontana oraz Marcel Krysztofik

Z klasy VI: Daria Świst, Bartosz Murawski, Weronika Gaca, Patryk Kułakowski.

Finaliści III  etapu

Z klasy IV – Zuzanna Słowikowska

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

I MIEJSCE

Turniej piłki nożnej chłopców klas III – IV – 2 grudnia 2016r.

Reprezentacja szkoły:

kl. III – Marcel Rawski , Mateusz Poleszak , Nial Fontana

kl. IV – Dorian Płusa, Marcel Krysztofik, Kacper Bartnicki, Natan Fontana

LIGA BIEGÓW  PRZEŁAJOWYCH  W  POLICACH

I EDYCJA  – 24.09.2016r.

rocznik 2008/2009

II miejsce – Mateusz Poleszak

rocznik 2004/2005

II miejsce – Daria Świst                                                                                                                          V miejsce – Patrycja Marchlewska

II EDYCJA  – 9. 10.2016r.

 rocznik 2008/2009

IV miejsce – Mateusz Poleszak

rocznik 2006/2007

IV miejsce – Marcel Krysztofik

 rocznik 2004/2005

IV miejsce – Daria Świst

III EDYCJA  – 5.11.2016r.

rocznik 2008/2009

IV miejsce – Mateusz Poleszak                                                                                                          V miejsce – Natan Fontana

rocznik 2006/2007

I miejsce – Marcel Krysztofik