Nagrody dla najlepszych sportowców w Gimnazjum

We wtorek 25 czerwca 2013 r.w Klubie Nauczyciela uroczyście podsumowano Sportowy Rok Szkolny 2012/2013. Wyróżniono najlepszych sportowców szkół Gminy Police oraz podsumowano Szkolną Ligę Biegów Przełajowych. Wśród nagrodzonych znalazło się ośmioro naszych gimnazjalistów. Najlepszymi sportowcami szkoły zostali Patrycja Śnieżek z klasy II i Przemek Bandalewicz z klasy III a. Za wysokie miejsca w klasyfikacji indywidualnej Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych nagrody odebrali: Iza Konarzewska (2 miejsce), Łukasz Staniszewski (2 miejsce) i Jarek Kapuściński (6 miejsce) z klasy 1 b; Daniel Stefaniszyn (6 miejsce) z klasy 2; Gosia Krakowiak (4 miejsce) i Szymon Brewiński (5 miejsce) z klasy 3 b i Przemek Bandalewicz (1 miejsce) z klasy 3 a. W klasyfikacji końcowej Ligi nasze Gimnazjum zajęło 2 miejsce.