MISTRZOSTWA SZKOŁY w piłce ręcznej chłopców

W sobotę 25 stycznia zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny reprezentujące wszystkie klasy gimnazjalne. Mistrzem Szkoły został I zespół klasy trzeciej odnosząc komplet trzech zwycięstw. Drugie miejsce zajęli drugoklasiści, z dwoma wygranymi meczami. Trzecie przypadło II zespołowi klasy III, a czwarte pierwszoklasistom. Na zakończenie rozegrano mecz między zwycięzcą turnieju , a zespołem złożonym z nauczycieli i przyjaciół Szkoły.
Wyniki :
klasa II – 1 zespół klasy III 6 ;10
klasa I – 2 zespół klasy III 11:13
klasa II – 2 zespół klasy III 15:11
klasa I – klasa II 6:12
klasa I – 1 zespół klasy III 5:17
1 zespół klasy III – 2 zespół klasy III 19:11
Tabela :
1. 1 zespół klasy III – 3 zwycięstwa
2. Klasa II – 2 zwycięstwa
3. 2 zespół klasy III – 1 zwycięstwo
4. Klasa I – 0 zwycięstw

Zobacz fotki: Galeria Trzebież/Styczeń 2014