Mistrzostwa Szkoły w Futsalu

W sobotę 16 lutego został rozegrany w naszym gimnazjum kolejny turniej z cyklu MISTRZOSTW SZKOŁY – turniej w futsalu czyli w halowej piłce nożnej.
W zawodach uczestniczyło sześć drużyn złożonych z uczniów i przedstawicieli grona pedagogicznego. W finale wspólna drużyna uczniów klasy III b i nauczycieli pokonała pierwszy zespół klasy II 3 : 1 . Zwycięski zespół grał w składzie Adam Strzelec, Michał Olczykowski, pan Przemysław Żółtowski i pan Henryk Pietruczuk.
Trzecie miejsce zajęła klasa I a , która pokonała I b 3 : 1. W meczu o piąte miejsce drugi zespół klasy II zwyciężył III a 3 : 0.