Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Dnia 27 października 2012 roku w naszej szkole odbył się I etap konkursu „Ortografik”. Uczniowie mieli za zadanie wykonać dwa wylosowane ćwiczenia, spośród dziesięciu zadań ortograficznych, które wcześniej ćwiczyli. W I etapie konkursu udział wzięło 53 uczniów szkoły podstawowej z kl. IV, V i VI oraz 59 uczniów gimnazjum z kl. I, II i III. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 30 uczniów ze szkoły podstawowej i 17 z gimnazjum. Oto oni:

Szkoła podstawowa:

  1. Alicja Wierzbicka kl. IV
  2. Mateusz Janczyński kl. IV
  3. Paweł Ambicki kl. IV
  4. Karol Kochanowski kl. IV
  5. Wiktor Kuźmicki kl. IV
  6. Nikola Makowska kl. IV
  7. Joanna Budzyń kl. IV
  8. Julia Lisowska kl. IV
  9. Paulina Piotrowska kl. IV
  10. Paulina Kiezik kl. IV
  11. Kamila Konarzewska kl. V
  12. Julia Bałuch kl. V
  13. Maria Czerniawska kl. V
  14. Nikola Wysocka kl. V
  15. Sara Badowska kl. V
  16. Kinga Rola kl. V
  17. Nikola Napierska kl. V
  18. Piotr Leśniak kl. V
  19. Oskar Ziółkowski kl. V
  20. Karina Rudnik kl. V
  21. Wiktoria Komadowska kl. V
  22. Aleksandra Gujska kl. VI
  23. Zofia Pociej kl. VI
  24. Kornel Stasiełuk kl. VI
  25. Przemysław Napierski kl. VI
  26. Oliwia Frankowska kl. VI
  27. Maciej Grzesik kl. VI
  28. Klaudia Kwiatkowska kl. VI
  29. Aurelia Kochanowska kl. VI
  30. Daniel Sagan kl. VI

Gimnazjum:

  1. Sławomir Miśkiw kl. I a
  2. Natalia Badowska kl. I b
  3. Jakub Kuźmicki kl. II
  4. Patrycja Śnieżek kl. II
  5. Julita Rożewska kl. II
  6. Tomasz Mroczek kl. II
  7. Kamila Pikuta kl. II
  8. Katarzyna Kwaśny kl. II
  9. Milena Guzior kl. III a
  10. Karolina Jaz kl. III a
  11. Michał Olczykowski kl. III b
  12. Szymon Brewiński kl. III b
  13. Przemysław Bandalewicz kl. III a
  14. Sandra Dejniżenko kl. III b
  15. Anna Kubik kl. III b
  16. Kamila Brzyska kl. III a
  17. Adam Strzelec kl. III b

Uczniom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w ortografii, która nie jest taka straszna, tylko trzeba ją polubić.