Mam talent

W dniu 20 czerwca w naszej szkole odbył się przegląd ,,Mam talent – uczeń z pasją”. Do udziału zgłosiło się 15 uczestników oraz grupa teatralna. Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty, umiejętności i pasje.

Nie zabrakło popisów wokalnych, pokazu tanecznego, mistrzowskiego pokazu gry na jembie. Mieliśmy także okazję dowiedzieć się o zainteresowaniach i osiągnięciach naszych sportowców m.in. lekkoatletycznych, wyczynowej jeździe na deskorolce czy kickboxingu.

Mogliśmy również dowiedzieć się o zamiłowaniach plastycznych uczniów, zarówno w formie tradycyjnej jak i grafiki komputerowej. Zostaliśmy poczęstowani także ciastem wykonanym przez kucharza pasjonata. Wielkim zaskoczeniem dla publiczności była wielka pasja jednego z występujących dotycząca rolnictwa.

Rewelacyjna publiczność, tj. nasi uczniowie i nauczyciele reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w szkolnym show. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa.

Pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Jestem bardzo dumna, że mamy w szkole tyle talentów

Organizator: Aleksandra Fryszkowska

Zobacz fotki: Galeria Trzebież/ Czerwiec 2017
Aby zobaczyć fotki kliknij link