Liga Biegów Przełajowych – zwycięstwo naszego Gimnazjum

Na polanie za SP 8 w Policach w sobotę 20 kwietnia odbyła się 4 seria Polickiej Szkolnej Ligi Przełajowej. Przy słonecznej pogodzie udział w niej wzięło: 305 zawodników. ZWYCIĘSTWO, w zawodach, sprawiając wielką niespodziankę odniosła nasza 28 – osobowa reprezentacja. Zgromadziliśmy 1169 punktów. Wyprzedziliśmy G-1 Police – 863 punkty i G – 4 Police – 253 punkty. Najwyższe miejsca – drugie zajęli Łukasz Staniszewski i Adam Strzelec, trzecie lokaty przypadły: Przemkowi Miśkiw i Przemkowi Bandalewiczowi. Tuż za podium na czwartych miejscach uplasowali się: Gosia Krakowiak, Szymon Wierzbicki i Dawid Bangierski. W pierwszej dziesiątce biegu trzecioklasistów było aż ośmiu naszych Gimnazjalistów.
GRATULUJEMY CAŁEJ REPREZENTACJI!
Po czterech seriach Ligi zajmujemy drugie miejsce z dorobkiem 3268 punktów, prowadzi G-1 Police, które zgromadziło 4103 punkty. Ostatnia piąta seria odbędzie się za miesiąc.
Startowaliśmy w następującym składzie:

  • klasa 1a – Karolina Lewandowska, Ola Straburzyńska
  • klasa 1b – Paulina Marchlewska, Iza Konarzewska, Pamela Benedyczak Łukasz Staniszewski , Jarek Kapuściński
  • klasa 2 – Patrycja Śnieżek, Magda Wajer, Julita Rożewska, Przemek Miśkiw, Szymon Wierzbicki, Dominik Paciej, Arek Walczak, Szymon Grybieńko, Daniel Stefaniszyn, Tomek Mroczek, Kuba Gelert
  • klasa 3a – Kamila Brzyska Przemek Bandalewicz, Kacper Komadowski, Aleksander Kolmas, Paweł Benedyczak
  • klasa 3b – Gosia Krakowiak, Adam Srzelec, Dawid Bangierski, Michał Olczykowski, Szymon Brewiński.

Opiekun – Pan Jacek Andryka