Jasełka w przedszkolu

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący, pełen magii, radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Przedszkolaki zaprosiły swoich bliskich na przedświąteczną uroczystość. Odbyła się inscenizacja „Jasełek”, przepiękny montaż słowno – muzyczny. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem i w tle brzmiące kolędy. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne również w języku angielskim. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała małym artystom i życzyła wszystkim, aby ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia był okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.
Wychowawczyni-Grażyna Juchnowicz