„Jasełka” – 21.12.2012 r.

21 grudnia 2012 r. w Zespole Szkół w Trzebieży cała Społeczność Szkolna spotkała się w sali gimnastycznej, gdzie mieliśmy przyjemność obejrzeć „Jasełka” przygotowane przez klasę IV SP, pod czujnym okiem pani Eli Towpyha, mogliśmy również wysłuchać koncertu pięknych kolęd zaprezentowanych przez dziewczęta ze szkolnego chóru, którego opiekunem jest pani Celina Łapko. W kolędzie z oprawą instrumentalną zaprezentowali się uczniowie klasy II SP, przygotowani przez panią Izę Kiezik. Nad całością przebiegu uroczystości czuwała pani Bożena Starachowska. W naszym wigilijnym spotkaniu towarzyszyli nam: Rodzice, pani Beta Szewczyk – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz ks. Proboszcz – Mieczysław Wdowiak. Każda klasa w przedświątecznej atmosferze mogła spędzić wspólne chwile i przełamać się opłatkiem w trakcie klasowych spotkań wigilijnych. Zapraszamy do naszej galerii.