IV edycja – Turniej Orlik 2013

W dniu 12.09.2013 roku, na obiekcie sportowym w SP nr 1 w Policach odbyły się gminne eliminacje w ramach IV edycji Turnieju Orlika 2013′. Rozgrywki prowadzone były w kategorii chłopców i dziewcząt z klas V – VI. Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje – chłopców i dziewcząt, które spisały się nadspodziewanie dobrze. Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym” i uległy jedynie zwyciężczyniom z SP nr 2 w Policach. Chłopcy natomiast wyszli ze swojej grupy z wysokim zwycięstwem nad SP nr 1 i remisem z SP Niekłończyca. W finale ulegli rewelacyjnej ekipie z SP nr 2 w Policach. Tak więc obie drużyny zdobyły 2-ie miejsca, które biorąc pod uwagę wysoki poziom całych zawodów, są naprawdę wielkim sukcesem. Największym jednak powodem do zadowolenia była naprawdę dobra gra naszych reprezentacji. Powtórzę to jeszcze raz: Nareszcie mamy zgraną drużynę, która potrafi grać zespołowo!!! Wielkie słowa uznania!
Pan Przemek.