II miejsce w Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla Szkoły w Niekłończycy

Dnia 25 styczna 2014r w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach, odbył się Turniej Gier  i Zabaw. Impreza rozpoczęła się o godzinie 10.00. W zawodach brały udział klasy od pierwszej do szóstej ze szkól: SP 1, SP 3, SP 8 , SP Trzebież i SP Niekłończyca. Klasy rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Podczas zawodów emocje były niesamowite. Wszyscy oglądali zawody z wielkim zaciekawieniem oraz gorąco wspierali i dopingowali swoje drużyny.Każdy zawodnik mógł zaprezentować swoje umiejętności oraz spróbować zmierzyć się z kolegami z innych szkół.Ostatnią konkurencją były rzuty do kosza, które wzbudziły także wiele emocji, gdyż od wyniku zdobytych koszy zależało czy nasza szkoła będzie miała drugie czy trzecie miejsce.W rezultacie nasza Szkoła zajęła II MIEJSCE.Na koniec zawodów było dużo niespodzianek, ponieważ zaproszeni goście losowali prezenty dla dzieci.Wszyscy zawodnicy byli zadowoleni.                                                                                                                                                Moim zdaniem Nasza szkoła zasłużyła na drugie miejsce, ponieważ wykazała się niesamowitymi umiejętnościami i wielką determinacją.                                                                                                                                                                    Tomasz Oleksa kl. VI