II etap III Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poezja regionalna”

21 marca, w Światowy Dzień Poezji, odbył się II etap III Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poezja regionalna”, organizowanego przez Bibliotekę im. M. Skłodowskiej-Curie w Policach. Naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych: Kacper Kasietczuk, Wiktoria Piotrowska i Damian Mędlewski. Rywalizacja była bardzo duża a poziom bardzo wyrównany. Damian Mędlewski otrzymał II wyróżnienie, a IV wyróżnienie Kacper Kasietczuk. Szczerze im gratulujemy! Konkurs bardzo się nam podobał. W miłej i przyjemnej atmosferze wysłuchaliśmy utworów naszych regionalnych poetów. W przerwie wzmocniliśmy się pysznym ,słodkim poczęstunkiem oraz obejrzeliśmy wystawę malarską autorstwa pana Janusza Wołoszyna. Niespodzianką była dla wszystkich obecność pani Heleny Pilarskiej poetki, pisarki, malarki, członkini Reginalnego Stowarzyszenia Literacko-Artystycznego w Policach. Z charakterystycznym dla siebie humorem i werwą czytała nam swoje utwory i zachęcała do pisania poezji.
Zobacz fotki: Galeria Trzebież/ Marzec 2014