Gminno – Powiatowe Rozgrywki Tenisa Stołowego.

W piątkowe mikołajki (06.12.2014), nie bacząc na zawieruchę, śnieg i wicher, nasi dzielni sportowcy wzięli udział w drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego w Policach. Ich trud i poświęcenie zostały należycie nagrodzone, gdyż wróciliśmy z trzema medalami – dwoma srebrnymi i jednym brązowym.
Rywalizacja przebiegała wśród chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych i gimnazjów, co było świetną okazją na integrację. Mecze stały na dość wysokim poziomie… jak nie technicznym to wysokości odbijanej piłeczki.

A oto końcowe wyniki:
Dziewczęta gimnazjum:
1. Patrycja Śnieżek
2. Magdalena Wajer
(4 miejsce)
Chłopcy gimnazjum:
1. Daniel Antoszewski
2. Damian Kiczyński
(2 miejsce)
Dziewczęta szkoła podstawowa:
1. Kinga Rola
2. Patrycja Jendrzejczak
(3 miejsce)
Chłopcy szkoła podstawowa:
1. Kacper Kasietczuk
2. Dawid Zielaskowski
(2 miejsce)

Najbliżej zwycięstwa byli chłopcy z gimnazjum, którzy ulegli G2 tylko małymi punktami, zdobywając tyle samo punktów. Nie mniej należą się słowa uznania wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, walkę i emocje do końca. Co potwierdzili Patrycja Śnieżek, Daniel Antoszewski i Kacper Kasietczuk nie przegrywając żadnego meczu singlowego… Po prostu „czapki z głów”!
Najważniejsze, że rozgrywki odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze, za co organizatorom w swoim i dzieci imieniu dziękuję!

Przemysław Żółtowski