Nasze sukcesy

Uczniowie naszej szkoły ze 100% frekwencją na zajęciach lekcyjnych w roku szkolnym 2014/2015:

  • Patrycja Zielaskowska – uczennica kl. 2 gimnazjum

Uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce i ocenami z zachowania:
Uczniowie wyróżnieni klasa I gim.

  • Maria Olejnik – średnia ocen 4,79 i wzorowe zachowanie,
  • Kacper Kasietczuk – średnia ocen 4,79 i wzorowe zachowanie.

Uczniowie wyróżnieni klasa II gim.

  • Daniel Sagan – średnia ocen 5,20 i wzorowe zachowanie,
  • Maciej Grzesik – średnia ocen 4,80 i wzorowe zachowanie,
  • Kornel Stasiełuk – średnia ocen 4,80 i wzorowe zachowanie.

Uczniowie wyróżnieni klasa III gim.

  • Sławomir Miśkiw – średnia ocen 5,13 i wzorowe zachowanie,
  • Pamela Benedyczak – średnia ocen 4,86 i wzorowe zachowanie,
  • Aleksandra Ochocka – średnia ocen 4,76 i wzorowe zachowanie.

Stypendium naukowe i sportowe otrzymali:

  • Pamela Benedyczak – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych,
  • Maciej Grzesik – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych,
  • Kacper Kasietczuk – wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe,
  • Sławomir Miśkiw – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych oraz osiągnięcia sportowe,
  • Aleksandra Ochocka – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych,
  • Maria Olejnik – wysokie wyniki w nauce,
  • Daniel Sagan – wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych,
  • Kornel Stasiełuk – wysokie wyniki w nauce.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:
OSIĄGNIĘCIA KLASY I GIM

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym- Kinga Rola, Nikola Napierska – III miejsce (drużynowo)

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym- Kacper Kasietczuk, Damian Kiczyński, Jan Piątkiewicz – I miejsce (drużynowo)

OSIĄGNIĘCIA KLASY II GIM

Międzyszkolny Konkurs „Ortografik”- Daniel Sagan – laureat

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS – Maciej Grzesik- II miejsce

Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora MOW- M. Grzesik- III miejsce

Turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Polickiego- M. Grzesik- III miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w Tenisie Stołowym- Kacper Kasietczuk, Damian Kiczyński, Jan Piątkiewicz – I miejsce (drużynowo)

OSIĄGNIĘCIA KLASY III GIM

Gminny konkurs historycznym z elementami WOS- Aleksandra Ochocka- V miejsce

Powiatowy Konkurs wiedzy o UE- Sławomir Miśkiw- VI miejsce

Powiatowy Konkurs wiedzy o UE- Aleksandra Ochocka – IX miejsce

Konkurs Wiedzy o Policach i Samorządzie Terytorialnym – Sławomir Miśkiw, Aleksandra Ochocka, Pamela Benedyczak- IV miejsce (drużynowo)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- Sławomir Miśkiw- IV miejsce w województwie