Fotki kwiatów wykonane przez Olę i Pamelę.

Uczennice klasy I b gimnazjum Aleksandra Ochocka i Pamela Bendyczak systematycznie uczęszczały na zajęcia koła fotograficznego. Podczas zajęć poznały podstawy kompozycji, kadrowania oraz ekspozycji zdjęć. Uczyły się manipulowania głębią ostrości poprzez różne ustawienia przysłony oraz dowiedziały się kiedy należy stosować dużą głębię a kiedy małą głębię ostrości. Stosując różne czasy naświetlania uczyły się zamrażać ruch. Oprócz wiadomości teoretycznych sprawdzały swoją wiedzę i umiejętności w praktyce wykonując szereg różnych zdjęć. Oglądając wykonane zdjęcia cyfrowe na ekranie monitora komputerowego analizowały i dokonywały poprawek zdjęć w programie do obróbki grafiki rastrowej. Uczyły się wykonywania kolaży zdjęć posługując się programem PhotoScape oraz wykonywały retusz i kadrowanie zdjęć w programie Gimp.
Zobacz fotki: Galeria Trzebież/Maj 2013