Finał konkursu „Łamigłówki Mądrej Główki”

Dnia 13.04.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Policach już po raz szósty odbył się finał konkursu matematycznego „Łamigłówki Mądrej Główki” dla uczniów klas I – III. Z naszej szkoły na konkurs pojechało dziewięcioro uczniów. Klasę pierwszą reprezentowali: Jakub Hurnowicz, Krzysztof Ćwikliński i Kacper Zawadzki. Dzieci z klasy pierwszej pracowały zespołowo. Za swój trud i zaangażowanie wszyscy otrzymali dyplom i upominek. Natomiast uczniowie z klas drugich i trzecich pracowali indywidualnie na swój sukces. Każdy w ciągu 45 minut rozwiązywał różne zadania matematyczne. Wyróżnienie z klasy drugiej otrzymali: Patrycja Jendrzejczak i Kacper Boruszewski, natomiast z klasy trzeciej Damian Wojnowski. Otrzymali dyplom i upominek. Serdecznie gratulujemy sukcesów i zapraszamy do rywalizacji za rok.