Finał konkursu „Gryfik”

W sobotę 22 marca br. w Szkole Podstawowej nr. 8 odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Policach GRYFIK. Szkołę Filialną w Niekłończycy reprezentowali uczniowie klas młodszych: Kinga Wodecka, Szymon Kolbus, Bartosz Brynda, Karina Butryn, Patrycja Marchlewska, Alicja Oleksa, Weronika Gaca, Daria Świst, Wiktoria Kogut. Po uroczystym powitaniu gości i finalistów odbyła się część pisemna konkursu a następnie część plastyczno-techniczna, w której należało wykazać się własną pomysłowością. Klasy pierwsze wypełniały postać Gryfika różnymi materiałami. Klasy drugie wykonały prezentację wymyślonego przez siebie „Biura Podróży”, klasy trzecie pracowały z planem Polic i przedstawiły pomysły na dziecięce atrakcje i ciekawostki „Police marzeń”. Prace finalistów zostały wyeksponowane na wystawie. W trakcie prac komisji konkursowych, dzieci i rodzice oglądali program artystyczny w wykonaniu utalentowanych uczniów z „Ósemki”. Uczestnicy finału otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety, a wyróżnione dzieci, jak Szymon Kolbus z klasy pierwszej- nagrody rzeczowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Opracowała: D. Robaszek – Wojtyś