Dzień Pluszowego Misia w szkole oraz bibliotece.

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!
Dnia 25 listopada do biblioteki zostały zaproszone dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej. Uczniowie obejrzeli prezentację ”Historia Pluszowego Misia”, brały udział w inscenizacji „Złotowłosa i trzy niedźwiedzie ” i spróbowały niedźwiedziego przysmaku, czyli miodu i jabłuszek. Przyniesione przez dzieci pluszowe misie brały udział w konkursach: największy miś, najmniejszy miś, najbardziej puszysty miś, najbardziej wysłużony miś. Pozostałe misie dostały odznakę najmilszego misia. Dzieci wykonały też wizerunki misiów z ulubionych bajek. Wszystkie prace zostały nagrodzone i można je obejrzeć na holu przed świetlicą szkolną. Gimnazjaliści i klasy IV-VI również włączyli się do zabawy i na długiej przerwie przedstawili nam swoją wersję „Złotowłosej i trzech niedźwiedzi”.
Zobacz fotki: Galeria Trzebież/ Listopad 2013