Dzień Otwarty Gimnazjum w Trzebieży 12.03.2013 r.

12 marca 2013 r. był „Dniem Otwartym Gimnazjum w Trzebieży”. Do naszej szkoły z wizytą przyjechali wraz z nauczycielami, uczniowie klasy 6, Filialnej Szkoły Podstawowej w Niekłończycy. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z pedagogiem szkolnym panem H. Pietruczukiem, oprowadzili po naszej szkole przybyłych gości. Zwiedzili oni bibliotekę szkolną, salę komputerową, gabinety lekcyjne (j. polskiego, historii, j. niemieckiego, chemii i inne). Podczas wizyty uczniowie poznali nie tylko bazę lokalową szkoły lecz również uczestniczyli w różnych pokazach i zajęciach lekcyjnych prowadzonych z użyciem najnowszej technologii komputerowej (projektory multimedialne, tablice interaktywne). Pani dyrektor, opowiedziała uczniom o specyfice i oferowanych możliwościach edukacyjnych szkoły. Kończąc wizytę w gimnazjum uczniowie kl.VI Szkoły Filialnej w Niekłończycy spotkali się ze swoimi rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Trzebieży.
Opracował: W. Szymczak
Patrz fotki: Galeria Trzebież/Marzec 2013