Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień 29 maja 2013 r. w naszej szkole był Rodzinnym Dniem Sportu oraz Dniem Dziecka. Uczniowie klas 1-3 spotkali się na boisku szkolnym przebrani za postacie z bajek. Kto mógł przyszedł ze swoim rodzicem. Na wszystkich czekała giełda różnych gier i zabaw.

Można było:

 • skakać w workach,
 • rzucać kaloszem,
 • zagrać w dwa ognie,
 • rozegrać mecz piłki nożnej,
 • przeskakiwać przez skakankę,
 • kręcić hula-hop,
 • biegać w płetwach,
 • przeciągać linę,
 • wziąć  udział w loterii fantowej,
 • kolorową kredą na betonie wyczarować bajkowy świat,
 • chętni, swoją twarz zamieniali w ciekawy, kolorowy portret,
 • niespodzianką była jazda na gokartach oraz spotkanie z policjantem.

Po wielu zmaganiach na uczniów czekał słodki poczęstunek. Dzieci bardzo chętnie brały udział w konkurencjach sportowych. Do zabawy zachęcały swoich rodziców, którzy chętnie przybyli do szkoły. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w obchodach szkolnego Dnia Dziecka. Dziękujemy również Panu Arkadiuszowi Ziarkiewiczowi za wypożyczenie gokartów oraz Panom Piotrowi Sękowskiemu i Maciejowi Onyszkiewiczowi za udostępnienie swoich samochodów w celu transportowym. Szczególnie dziękujemy Policji Powiatowej w Policach za zaangażowanie i czas , który mogła poświęcić naszym uczniom.

Dzieci z radością i uśmiechem na twarzy, po dniu pełnym wrażeń zadowolone poszły do domu. Pogoda dopisała, humor nas nie opuścił.