Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 stycznia 2014 r. w Szkole Filialnej w Niekłończycy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci szkolne i przedszkolaki przygotowały pod kierunkiem swoich nauczycieli program artystyczny, w którym wyraziły uczucie miłości i szacunku dla swoich kochanych babć i dziadków. Gości przybyłych na uroczystość zaskoczył najpierw starannie przygotowany wystrój sali, a potem udział uczniów w przedstawionym programie. Dzieci z pełnym zaangażowaniem prezentowały bogaty repertuar wierszy, pokazów tanecznych i piosenek wyrażających wieź z babciami i dziadkami. Widzowie odbierali występy z pełnym entuzjazmem, nagradzali gromkimi brawami, a oczy szkliły się łzami. Dało się zauważyć wzruszenie, a to dobitnie świadczy o tym, jak ważne są takie integracyjne spotkania. Kolorowe laurki długo jeszcze będą zdobiły półki w domach seniorów. Słodki poczęstunek zapewnili rodzice. Ciasto było wyśmienite. W miłej i serdecznej atmosferze babcie i dziadkowie spędzili popołudnie w naszej szkole. Pani wicedyrektor Anna Górska bardzo gorąco podziękowała wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie obchodów tak ważnego święta.

Koordynator uroczystości:
Grażyna Juchnowicz
Agnieszka Hamadyk